DIŞ TİCARET EĞiTİMİ


Dış ticaret, ithalat, ihracat, gümrük uygulamaları konularında her türlü eğitim şirketimiz uzman personelleri tarafından verilmektedir.
Eğitimler şirketimizce hazırlanan güncel mevzuata uygun sunumlar eşliğinde şirketimiz eğitim salonumuzda verilmektedir.  Talep halinde firmalarda da verilebilmektedir.

İnteraktif eğitim hizmeti Günkar Gümrük Müşavirliği`nin dış ticaretle meşgul olan veya buna aday firmalar için sunduğu dış ticaret eğitim hizmetidir. Dış ticaret ve gümrükleme ile ilgili mevzuat sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Ayrıca henüz dış ticaret tecrübesi olmayan firmalar bir şekilde dışa açılmanın yollarını aramaktadırlar.Günkar Gümrük’ün sunduğu interaktif eğitim programı ile ithalat ve ihracat yapan firmaların dış ticaret ve gümrük prosedürleri ile alakalı olarak bilgilendirmeleri hedeflenmektedir. Talep eden firmalar bünyesinde verilecek eğitimler için hazırlanacak programlarda firmanın talepleri ve öncelik alanları dikkate alınmaktadır.

Eğitimler şirketimiz uzman personelleri tarafından verilmektedir. Eğitimler şirketimizce hazırlanan güncel mevzuata uygun sunumlar eşliğinde uygun araç ve gereçlerle donanmış eğitim salonumuzda verilmektedir.  Talep halinde firmalarda da eğitim verilebilmektedir.
aa

GÜNKAR GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ 2015 Her Hakkı Saklıdır.
Web Tasarım: Webolizma